Відбір чисел—складний і відповідальний етап гри. Щоб відібрати лише найщасливіші числа, ми публікуємо для вас Карту ігрових подій лотереї «МЕГАЛОТ» — наочну таблицю ігрової статистики. По горизонталі вказано числа ігрового діапазону лотереї, по вертикалі — номери тиражів з 1975 по 2001.

Хрестиками позначені числа, що випали в тиражах під час розіграшу. Внизу праворуч ми пропонуємо аналогічну інформацію для Мегакульки. Під числами ігрового діапазону, в спеціальній графі показана кількість випадінь за аналізований період.

У підсумку по Карті легко визначити активні і пасивні числа, виявити ті, що часто випадають поспіль або з тиражу в тираж, оцінити кількість парних або непарних чисел, «малих» або «великих». Карту зручно використовувати гравцям, які грають одиночними ставками — у них є можливість швидко оцінити ігрову ситуацію напередодні майбутнього тиражу і відібрати для гри найперспективніші числа.

Звертаємо вашу увагу на число 37, яке жодного разу не випало за останні 27 тиражів. Серед найпасивніших Мегакульок 2 числа: 2 і 6, лише один раз вони з’явились перед очима шанувальників лотерей. Можливо, якісь із перелічених чисел в найближчому тиражі допоможуть вам подвоїти виграші, або подарують щастя заволодіти МЕГА ДЖЕКПОТОМ!