Відбір чисел — складний і відповідальний етап гри. Щоб відібрати лише найщасливіші числа, ми публікуємо для вас Карту ігрових подій лотереї «МЕГАЛОТ» — наочну таблицю ігрової статистики. По горизонталі вказано числа ігрового діапазону лотереї, по вертикалі — номери тиражів з 1965 по 1993. Хрестиками позначені числа, що випали в тиражах під час розіграшу. Внизу ми пропонуємо аналогічну інформацію для Мегакульки. Під числами ігрового діапазону, в спеціальній графі показана кількість випадінь за аналізований період.

У підсумку по Карті легко визначити активні і пасивні числа, виявити ті, що часто випадають поспіль або з тиражу в тираж, оцінити кількість парних або непарних чисел, «малих» або «великих». Карту зручно використовувати гравцям, які грають одиночними ставками — у них є можливість швидко оцінити ігрову ситуацію напередодні майбутнього тиражу і відібрати для гри найперспективніші числа.

Звертаємо вашу увагу на число 38, яке не випало за останні 27 тиражів жодного разу. Серед найпасивніших Мегакульок одразу 7 чисел: 0,1,2,5,6,8,9, лише двічі вони з’явились перед очима шанувальників лотерей. Можливо, якесь з перелічених чи-сел в найближчому тиражі допоможе вам подвоїти виграші, або подарує щастя заволодіти МЕГА ДЖЕКПОТОМ!