Друзі, маємо приємну новину – минулої суботи зірвано МЕГАПРИЗ – 1 000 000 грн. Сподіваємось, що ми скоро познайомимось зі щасливчиком, якого поки що вітаємо заочно!

У нас немає сумніву, що шанувальники лотереї «МЕГАЛОТ» прискіпливо слідкують за випадін­ням кульок і ведуть свою статистику. Адже МЕГА джекпот вже кілька тижнів, як перетнув межу у 10 мільйонів гривень і спокусливо зваблює нас що­тижневим зростанням.

За період, який зараз потрапляє в наш огляд найбільш цікавим, на наш погляд, є супер пасив­ність мегакульки за номером 3. Останнього разу вона випадала аж наприкінці січня у 2026 тиражі! Не знаю, як ви, шановні читачі, а я би цю інформацію обов’язково використав.

Не менш цікавою є і активність кульки за номе­ром 10. За вісім останніх тиражів розіграшу лотереї «МЕГАЛОТ» вона випала чотири рази. Це особливо помітно на фоні дуже рідкої появи кульок за номе­рами 15, 26 і 34. Зрештою, у вас є змога особисто поглянути на Карту ігрових подій і поновити свої прогнози та передбачення. Нагадаємо: у Карті ігро­вих подій по горизонталі зазначені числа ігрового діапазону лотереї, по вертикалі — номери тиражів з 2037‑го по 2063‑й. А ліворуч ми пропонуємо інформацію для Мегакульки. Cтатистика стане у нагоді шанувальникам одиночних ставок.