Не знаю, як вам, шановні читачі, а нам спогля­дати за рухом кульок «МЕГАЛОТ» надзвичайно цікаво. Якщо придивитися до їхньої «поведінки», може скластися враження, що кожна має свій характер. От, наприклад, кулька за номером 9 — відчайдушно лінива. З 2011 тиражу ховається десь у барабані і на світ Божий не з’являється. Схоже, до неї хоче при­єднатися і кулька за номером 33, яка теж вперто приховується серед своїх більш активних «роди­чок». А кулька за номером 18 — навпаки, майже кожного другого тиражу «поспішає» на розіграш. І таких прикладів у статистиці «МЕГАЛОТ» немало, думаємо, шанувальники цієї лотереї наші висно­вки підтвердять. Можливо, вони ж придивляться до досить пасивних мегакульок за номерами 1, 3 і 4, які за оглянутий період лише по одному разу спромоглись допомогти підвищити свій виграш поціновувачам лотереї «МЕГАЛОТ».

Сьогодні ми знову пропонуємо вам поглянути на Карту ігрових подій і поновити свої прогнози та передбачення. Нагадаємо: у Карті ігрових подій по горизонталі зазначені числа ігрового діапазону лотереї, по вертикалі — номери тиражів з 2021‑го по 2047‑й. А поруч ми пропонуємо аналогіч­ну інформацію для Мегакульки. Запропонована інформація стане у нагоді шанувальникам оди­ночних ставок.

Отже, друзі, сподіваємось, що опанувавши усю необхідну статистику, ви сміливо поринете у бій за МЕГА ДЖЕКПОТ, адже 9 550 000 гривень не щодня розігрується. Удачі!