Після тритижневої паузи ми знову звертаємо вашу увагу, друзі, на Карту ігрових подій. Як ба­чимо, Мега Джекпот вже перетнув позначку у 9 мільйонів і впевнено прямує до 10 мільйонів.

Від думки про те, що хтось може дуже простим рухом кулькової ручки записати себе у мульти­мільйонери перехоплює подих. Та й Мегаприз ще тримається ніким не завойований. Отже, коли на­думаєте взяти участь у розіграші лотереї МЕГАЛОТ, пам’ятайте, що у Карті ігрових подій по горизон­талі зазначені числа ігрового діапазону лотереї, по вертикалі — номери тиражів з 2011 по 2037. Хрестиками позначені числа, що випали в тиражах під час розіграшу. Ліворуч ми пропонує­мо аналогічну інформацію для Мегакульки. Карту зручно використовувати тим, хто грає одиночними ставками — є можливість швидко оцінити ігрову ситуацію і відібрати найперспективніші числа.

Що ж стосується змісту карти ігрових подій «МЕ­ГАЛОТ», зверніть увагу на число 9, яке випадало із лототрону лише одного разу, а серед найпасивні­ших Мегакульок — числа 2, 4 і 8 (1 раз за оглянутий період). Ми розуміємо, що використання цих чисел не гарантує стовідсоткового успіху, але пам’ятати про періодичність їхнього випадання не завадить. Будемо раді, якщо ця статистика згодиться для ваших розрахунків. І, як зазвичай, щиро бажаємо вам заволодіти МЕГА ДЖЕКПОТОМ? Удачі!