Друзі, а ви всі помітили, як зросла сума Мега Джекпоту і Мегапризу? Має звабливий вигляд, правда. На наш погляд, вже час серйозно взятися за виграш. Тож ми вирішили опублікувати оновле­ну статистику карти ігрових подій лотереї «МЕГА­ЛОТ», яка безумовно стане в нагоді для цієї справи. Нагадаємо: по горизонталі вказано числа ігрового діапазону лотереї, по вертикалі — номери тиражів з 2005 по 2031. Хрестиками позначені числа, що випали в тиражах під час розіграшу. Внизу ми пропонуємо аналогічну інформацію для Мегакульки.

Карту зручно використовувати тим, хто грає оди­ночними ставками — є можливість швидко оціни­ти ігрову ситуацію і відібрати найперспективніші числа. А якщо є бажання зробити більш складні ставки, нагадаємо контакти відомого в Україні фахівця, Ігоря Чемеревського: 099–270–24–12; 098–734–94–92. За допомогою пана Ігоря ви змо­жете зробити найскладніші розрахунки чи просто придбати його книги на ігрову тематику.

Що ж стосується карти ігрових подій «МЕГАЛОТ», зверніть увагу на числа 9, 26 і 38, які випадали із лототрону лише одного разу, а серед найпасивні­ших Мегакульок — числа 2 і 8 (1 раз за оглянутий період). Будемо раді, якщо ця статистика згодиться для ваших розрахунків. І, як зазвичай, щиро бажа­ємо вам заволодіти МЕГА ДЖЕКПОТОМ? Удачі!