Відбір чисел — складний і відповідальний етап гри. Щоб обрати лише найщасливіші числа, ми публікуємо для вас Карту ігрових подій лотереї «МЕГАЛОТ» — наочну таблицю ігрової статистики. По горизонталі вказано числа ігрового діапазону лотереї, по вертикалі — номери тиражів з 1999 по 2027. Хрестиками позначені числа, що випали в тиражах під час розіграшу. Внизу праворуч ми пропонуємо аналогічну інформацію для Мегакуль­ки. Під числами ігрового діапазону, в спеціальній графі показана кількість випадінь за аналізований період.

У підсумку по Карті легко визначити активні і пасивні числа, або ті, що часто випадають по­спіль з тиражу в тираж, оцінити кількість парних або непарних чисел, «малих» або «великих». Карту зручно використовувати гравцям, які грають оди­ночними ставками — є можливість швидко оцінити ігрову ситуацію напередодні майбутнього тиражу і відібрати найперспективніші числа.

Звертаємо вашу увагу на число 9, яке випало із лототрону лише одного разу. А число 41, навпаки, у середньому випадало кожного третього тиражу за оглянутий період. Серед найпасивніших Ме­гакульок число 2, яке лише раз з’явилось з лототрону за період, значно більший, ніж ми оглянули. Можливо, ця інформація посприяє вам заволодіти МЕГА ДЖЕКПОТОМ? Удачі!