Відбір чисел — складний і відповідальний етап гри. Щоб відібрати лише найщасливіші числа, ми публікуємо для вас Карту ігрових подій лотереї «МЕ­ГАЛОТ» — наочну таблицю ігрової статистики. По горизонталі вказано числа ігрового діапазону лоте­реї, по вертикалі — номери тиражів з 1979 по 2005. Хрестиками позначені числа, що випали в тиражах під час розіграшу. Внизу праворуч ми пропонуємо аналогічну інформацію для Мегакульки. Під числа­ми ігрового діапазону, в спеціальній графі показана кількість випадінь за аналізований період.

У підсумку по Карті легко визначити активні і пасивні числа, виявити ті, що часто випадають поспіль або з тиражу в тираж, оцінити кількість парних або непарних чисел, «малих» або «вели­ких». Карту зручно використовувати гравцям, які грають одиночними ставками — у них є можливість швидко оцінити ігрову ситуацію напередодні май­бутнього тиражу і відібрати для гри найперспек­тивніші числа.

Звертаємо вашу увагу на число 20, яке жодного разу не випадало із лототрону за аналізовані 27 ти­ражів. Серед найпасивніших Мегакульок одразу 3 числа: 0, 2 і 6, лише один раз вони з’явились перед очима шанувальників лотерей. Можливо, якісь із перелічених чисел в найближчому тиражі допоможуть вам подвоїти виграші, або подарують щастя заволодіти МЕГА ДЖЕКПОТОМ? Удачі!