Відбір чисел — складний і відповідальний етап гри. Щоб відібрати лише найщасливіші числа, ми публікуємо для вас Карту ігрових подій лотереї ≪МЕГАЛОТ≫ — наочну таблицю ігрової статистики. По горизонталі вказано числа ігрового діапазону лотереї, по вертикалі — номери тиражів з 1977 по 2003.

Хрестиками позначені числа, що випали в тиражах під час розіграшу. Внизу ми пропонуємо аналогічну інформацію для Мегакульки.

Під числами ігрового діапазону, в спеціальній графі показана кількість випадінь за аналізований період.

У підсумку по Карті легко визначити активні і пасивні числа, виявити ті, що часто випадають поспіль або з тиражу в тираж, оцінити кількість парних або непарних чисел, ≪малих≫ або ≪великих≫. Карту зручно використовувати гравцям, які грають одиночними ставками — у них є можливість швидко оцінити ігрову ситуацію напередодні майбутнього тиражу і відібрати для гри найперспективніші числа.

Звертаємо вашу увагу на число 37, яке вперше за останні 27 тиражів випало з лототрону. Серед найпасивніших Мегакульок одразу 2 числа: 2 і 6, лише одного разу вони з’явились перед очима шанувальників лотерей. Можливо, якісь з перелічених чисел в найближчому тиражі допоможуть вам подвоїти виграші, або подарують щастя заволодіти МЕГА ДЖЕКПОТОМ!