1 квітня 2017 року року в рамках проекту «Лотереї: Всесвітня історія» від ранкового шоу «Сніданок з 1+1» продовжилась популяризація лотереї серед українських телеглядачів.

Так в телеефірі каналу «1+1» йшлося про історію створення на кошти лотерей однієї з перлин світової історичної спадщини — Британського музею у Лондоні та про цікаві новорічні лотерейні традиції у Японії.

Поряд із найбільшими лотерейними виграшами 2017 року пригадали й мультимільйонера з України, Євгена Зеленського, який зірвав виграш у понад 6 мільйонів гривень у державній лотереї «МЕГАЛОТ». Крім того, глядачі дізнавалися про цікаві факти з лотерейного Всесвіту. Наприклад, про те, що цією популярною грою за кордоном захоплюються від 50% до 90% дорослого населення. У розвазі активно беруть участь усі верстви населення: від королеви Великобританії та кінозірок до звичайних громадян. І Джордж Клуні, і Мадонна, і Білл Клінтон, і славетний Уейн Руні, і навіть — наша Гайтана стали героями чергового розважально-інформативного сюжету.

Наступного дня у лотерейному блоці «Сніданку з 1+1» розповідалось про цікавий експеримент влади Пекіну із застосування принципу лотерейних розіграшів для коригування кількості автовласників у Піднебесній.