Ми часто говоримо, що ло­терейний оператор «М.С.Л.» пропонує своїм шанувальни­кам широкий вибір лотерей: числові, миттєві, тото лотереї. Сьогодні хочемо звернути вашу увагу на унікальну лотерею, яка поєднує в собі привабливі яко­сті, притаманні різним видам лотерей. Універсальність — ось що, на наш погляд, відрізняє цю лотерею від інших. Її назва — «Каре». Лотерея стартувала у жовтні 2019 року, й чимала кількість учасників оцінила її по достоїнству, вигравши ваго­мі призи. Вже через два місяці після старту одразу двом шану­вальникам «Каре» пощастило зірвати куш загальною сумою 540 000 гривень! Обидва зро­били ставки вартістю всього 5 гривень, які того ж дня кожно­му з них повернулися виграшем у 270 000 гривень.

Приводом для сьогоднішньої публікації стала новина про не­щодавній цьогорічний великий виграш: 25 січня у Чернігові (фірмовий стіл «М.С.Л.», с/м «Седам», вул. Красносільсько­го, 61) у лотерею «Каре» було виграно 55 900 гривень. Ми вітаємо щасливчика та радимо скоріше звернутися на гарячу лінію «М.С.Л.», щоб отримати вичерпну інформацію щодо оформлення виграшу.

Любиш карти? Вигравай кож­ні 5 хвилин!

А вас, шановні читачі, хочемо ближче познайомити із число­вою лотереєю «Каре». Впевнені, що ви зацікавитеся, дізнавшись про можливість виграти аж 2 000 000 гривень!

Ми недарма назвали цю ло­терею універсальною, поясни­мо чому. Зазвичай учасникам числових лотерей доводиться чекати на розіграш чергового тиражу день чи декілька днів. Це подобається далеко не всім, тому найнетерплячіші віддають перевагу миттєвим лотереям, які відрізняє можливість діз­натися результат одразу після того, як придбав лотерейний білет чи квиток. Унікальна особливість «Каре» полягає в тому, що розіграші тиражів проводяться — увага! — кож­ні 5 хвилин! Цілодобово!

Зіграти у «Каре» можна як на стаціонарних точках продажів оператора державних лотерей «М.С.Л.» по Україні, так і онлайн — на офіційному сайті: msl.ua.

Якщо ви любите гру в карти, то державна лотерея «Каре» саме для вас, панове. Адже суть цієї лотереї полягає в тому, щоб вгадати, які карти чи комбінації випадуть в ході швидких розі­грашів. А звучить як красиво: Стріт, Фул-хаус, Флеш, Каре, Флеш-рояль, аж дух перехо­плює, правда?

У «Каре» є два види ставок:

— ставка на випадіння пев­них карт — «Карти»;

— ставка на випадіння пев­ної комбінації карт — «Комбі­нації».

Ставки можна зробити на суму від 5 до 4500 гривень. Ви вважаєтесь переможцем у став­ці, якщо випала одна чи біль­ше карт або комбінацій вашої ставки. Важливо пам’ятати, що при збільшенні розміру ставки всі виграші збільшуються про­порційно збільшенню розміру ставки.

«КАРТИ», «КОМБІНАЦІЇ»

У точці продажу лотерей «М.С.Л.» вам запропонують заповнити термінальну карт­ку. Якщо ви обираєте ставку «Карти», тоді позначте в ігровій картці від 1 до 5 карт. Можна зробити ставку в режимі АВТО.

Приклад ставки на 5 карт із розміром ставки 50 гривень.

КАРТКА‑1

Щоб виграти у виді ставок ставку «Комбінації», необхідно правильно спрогнозувати, які комбінації карт випадуть у ро­зіграші. Ви можете одночасно зробити ставку на декілька ком­бінацій, від 1 до 10.

Приклад ставки «Комбінації» в режимі декількох комбінацій із розміром ставки 50 гривень.

КАРТКА‑2

Якщо ви обираєте гру в Ін­тернеті, то побачите на сторінці лотереї «Каре» не лише красиве зображення ігрового поля, а й багато додаткової корисної ін­формації.

Таблиця коефіцієнтів для об­числювання виграшів.

САЙТ-ТАБЛИЦЯ

Правила гри не відрізняють­ся, просто можна вигравати, не виходячи з дому. І розіграш ти­ражу ви побачите в реальному часі на екрані свого комп’юте­ра, планшета чи смартфона.

САЙТ-РОЗІГРАШ

Звичайно, онлайн варіант «Каре» виглядає яскравіше, та й комфорт має значення. Але якщо у вас немає такої можли­вості, пошукайте пункт прода­жу й обов’язково скористайтеся шансом виграти у «Каре». Ло­терея дуже цікава, дає багато можливостей для творчості, а взяти в ній участь може ко­жен, адже мінімальна вартість ставки лише 5 гривень.

Ось ми й познайомили вас, панове читачі, з числовою лоте­реєю «Каре». Вона варта вашої уваги та вашого вільного часу. Обов’язково спробуйте! Бажає­мо вам удачі та великих вигра­шів»!